کارشناسی و خدمات سرویس دوره ای خودرو

[Form id=”10″]

مزیت انجام سرویس های دوره ای مهم

انجام سرویس های دوره ای این امکان را فراهم می آورد تا با تعدادی لوازم ساده و هزینه های کم، همواره خودرویی سالم و چابک داشته باشید و از خرابی های اساسی و هزینه های هنگفت احتمالی جلوگیری نمایید.

مواردی نظیر روغن موتور خودرو، فیلتر هوا، فیلتر سوخت، فیلتر روغن، تسمه تایم، شمع های خودرو، روغن ترمز، ضد یخ، باطری خودرو، چرخ ها و لاستیک ها و… همه و همه نیاز به بررسی و تعویض دوره ای و به موقع دارند و حتما باید اجرای ین سرویس ها به صورت مرتب و توسط تعمیرکارانی با تجربه و کاربلد انجام پذیرد، این نکته را فراموش نکنید که ماشین خود را دست هرکسی نسپارید، چرا که یک خرابی کوچک ممکن است به دست فردی بی تجربه و غیر حرفه ای به یک تعمیر اساسی تبدیل شود و به افت شدید خودرو و به بار آمدن خسارات هنگفت مالی بیانجامد.

می توان گفت سرویس دوره ای خودرو یکی از مهمترین وظایف هر مالک خودرویی است که نباید از انجام آن غافل شود. اهمیتی هم ندارد برند خودروی شما چیست، خارجی است یا داخلی، زیرا در هنگام خرید هر نوع خودرویی، دفترچه ای دریافت خواهید کرد که در آن تمامی اطلاعات مربوط به سرویس و نگهداری خودرو ذکر شده است.

اصولا هر خودرویی به طور میانگین از ۷۰۰۰ تا ۸۰۰۰ قطعه تشکیل یافته است و عملکرد نامطلوب و ناصحیح هر کدام از این قطعه ها، بر روی سایر قطعات و در کل عملکرد خودرو، تاثیر منفی خواهد گذاشت. لذا خودروسازان با ذکر اهمیت سرویس های دوره ای مهم، تعویض و تعمیر قطعات معیوب و انجام به موقع این سرویس ها را عامل اصلی و اساسی بهبود عملکرد و افزایش طول عمر مفید خودرو و کاهش هزینه های تعمیرات اساسی و گسترده در بلند مدت می دانند.

مراکز سرویس دوره ای و بازرسی

منتخب در کارلکس

بهترین مراکز سرویس های فصلی، دوره ای و کارشناسی خودرو

داتیس خودرو باز است

تعمیرگاه مرکزی داتیس خودروتعمیرگاه تایید شده کارلکسبا کادر تخصصی مجرب و دارای استانداردهای بین

وب سایت: www.datiskhodro.comتلفن: 1852
2.0
اتواکسپرت آگهی ویژهباز است

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانیبا کادر تخصصی مجرب و دارای استانداردهای بین المللی در حوزه خودرو

وب سایت: http://autoxpert.irتلفن: ۰۲۱
5.0
کارپلاس۲۴ آگهی ویژهباز است

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانیبا کادر تخصصی مجرب و دارای استانداردهای بین المللی در حوزه خودرو

وب سایت: www.carplus24.irتلفن: ۰۲۱
0.0